Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 31, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Sługa narodu" wiosną w Polsat Box Go – być może także na antenie Polsatu

W "Słudze narodu" w rolę nowego prezydenta RP Ignacego Koniecznego wcielił się Marcin Hycnar (fot. materiały prasowe)

Na wiosnę w serwisie Polsat Box Go planowana jest premiera serialu komediowego "Sługa narodu". Rozważana jest też jego emisja w wiosennej ramówce Polsatu – nieoficjalnie ustalił "Presserwis".

Serial powstał na podstawie ukraińskiego formatu. W produkcji w rolę nowego prezydenta RP Ignacego Koniecznego wcielił się Marcin Hycnar. W ukraińskim odpowiedniku główną rolę zagrał Wołodymyr Zełenski, dziś prezydent Ukrainy. W Ukrainie serial doczekał się trzech sezonów i wersji fabularnej.

Czytaj też: Doradca Zygmunta Solorza wszedł do rady nadzorczej Polsatu

Jak ustaliliśmy, polska wersja "Sługi narodu" wiosną pojawi się w ofercie serwisu Polsat Box Go. Rozważana jest też jej emisja w Polsacie, także już w wiosennej ramówce.

Ponadto w wiosennej ofercie Polsatu ma znaleźć się serial komediowo-obyczajowy "Lulu", który powstał na podstawie rosyjskiego formatu, a zadebiutował w Polsat Box Go jesienią ub.r. W produkcji tytułowa Lulu (w tej roli Anna Dereszowska) dowiaduje się, że zdradza ją mąż. Postanawia więc radzić sobie w życiu sama i otwiera własny biznes cukierniczy.

Za produkcję obu seriali odpowiada Polot Media.

Czytaj też: Poniedziałkowe wydania dzienników Polska Press po apelu Owsiaka. Niektórzy napisali o WOŚP

(MNIE, 31.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.