Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Stacja TVS robi talent show „Mosz grajfka – Zostań gwiazdą". Ale co to znaczy grajfka?

Mosz grajfka to w dialekcie śląskim oznacza masz talent (screen: Tvs.pl)

Stacja TVS z Katowic przygotowuje muzyczny talent show pt. "Mosz grajfka – Zostań gwiazdą" z udziałem wokalistów i zespołów muzycznych.

Castingi odbywają się drogą internetową poprzez serwis Tvs.pl. Osoby i zespoły, które chcą wziąć udział w programie, powinny wysyłać do stacji wideo z własnym utworem muzycznym. "Grajfka" z tytułu programu to po śląsku "talent", "zdolności".

Czytaj też: Średnio 9 tys. widzów "Porannego rogala" w Zoom TV

Talent show będzie nadawany co tydzień. Zwycięzcę wybiorę widzowie w głosowaniu SMS-owym wraz z jury. Triumfator całej edycji będzie mógł zaprezentować się m.in. podczas koncertu laureatów (na zakończenie wakacji 2023). Start programu planowany jest wstępnie na wiosnę przyszłego roku.

Według Nielsen Media w listopadzie br. TVS miał średnio 0,33 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ po wzroście z 0,29 proc. w analogicznym okresie rok wcześniej.

Czytaj też: Piotr Kraśko ponownie prowadzi "Fakty po Faktach" w TVN 24

(MNIE, 23.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.