Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Średnio 9 tys. widzów "Porannego rogala" w Zoom TV

Program prowadzą m.in. Katarzyna Zielińska z siostrą Karoliną Zielińską (screen: YouTube/Zoom TV)

Średnio 9 tys. widzów oglądało w naziemnym Zoom TV (Grupa Kino Polska) program "Poranny rogal".

Zoom TV emituje program od 4 lipca, w ostatnim czasie codziennie w paśmie porannym. Dotychczas najwięcej widzów przyciągnęło wydanie z 31 lipca – 35 tys. Z danych od 4 lipca do 18 grudnia obejmujących wszystkie emisje wynika, że nadając program, stacja miała średnio 0,27 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,29 proc. w komercyjnej 16-59.

Czytaj też: Jarosław J. skazany za pomówienie KOD o płacenie uczestnikom demonstracji

Dla porównania, w listopadzie Zoom TV notował średnio 0,55 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,61 proc. w komercyjnej 16-59.

W programie duety prowadzących, np. piosenkarz Sławomir Zapała i jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz, Katarzyna Zielińska z siostrą Karoliną Zielińską oraz Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan, omawiają bieżące wydarzenia. "Poranny rogal" dla Zoom TV produkuje firma Story Production. Stacja nie podjęła jeszcze decyzji, czy program będzie kontynuowany w 2023. Na razie nadawane są powtórki wydań.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Telewizja Media Narodowe nadal bez koncesji. W tym roku nie pojawi się w kablówkach

(MNIE, 23.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.