Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Widownia serialu "Herkules" w TVN dochodziła do 903 tys. widzów

Najwięcej widzów przyciągnął ostatni odcinek serialu "Herkules" (fot. materiały prasowe)

Średnio 858 tys. widzów oglądało w TVN komediowy serial kryminalny "Herkules", jesienną nowość stacji.

TVN pokazywał serial w poniedziałki o 21.35, od 5 września do 24 października. Najwięcej widzów – 903 tys. – zgromadził ostatni odcinek. Najmniej śledziło natomiast pierwszy – 677 tys. widzów.

Czytaj też: Jak hartował się TVN. Początki były fatalne, "chrzaniło się wszystko"

TVN, pokazując "Herkulesa", miał średnio 8,1 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej i 10,34 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Przed rokiem TVN w tym paśmie pokazywał serial kryminalny "Chyłka – inwigilacja", który gromadził średnio 827 tys. widzów.

W serialu "Herkules" tytułowy Herkules Nowak (w tej roli Rafał Maćkowiak) to analityk kryminologii i kryminalistyki, który kilka razy oblał egzamin do szkoły policyjnej. Przeciwieństwem Herkulesa jest policjantka Sylwia Mazur (Weronika Książkiewicz), często działająca intuicyjnie, chaotycznie i pod wpływem emocji.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Adam Michnik 28 października odbierze w Hiszpanii Nagrodę Księżniczki Asturii

(KOZ, 26.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.