Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Stan futbolu" w TVP Sport z dłuższą wakacyjną przerwą niż przed rokiem

Program nadal będzie nadawany w soboty w paśmie przedpołudniowym (screen: YouTube/WeszloTV)

Od 1 października TVP Sport wznowi emisję piłkarskiego programu publicystycznego "Stan futbolu", przygotowywanego przez Weszło.com. Tegoroczna wakacyjna przerwa w nadawaniu magazynu jest dłuższa niż przed rokiem.

Dotychczas ostatnie wydanie "Stanu futbolu" zostało nadane 25 czerwca br. "Jest to ostatni program przed przerwą wakacyjną, do końca nie wiem, jak długą, ale tak prawdopodobnie do końcówki sierpnia" – mówił wtedy Krzysztof Stanowski, prowadzący program, właściciel Weszlo.com i współwłaściciel Kanału Sportowego.

Czytaj też: Hejt play. Dziennikarze sportowi nie muszą być przyzwoici

Rok temu ostatnie przedwakacyjne wydanie nadano 5 czerwca, a program powrócił na antenę już w połowie sierpnia.

W tym roku wznowienie emisji przewidziano dopiero na początek października. "Stan futbolu" nadal będzie pokazywany w soboty w paśmie przedpołudniowym o ruchomych porach, np. 1 października będzie to godz. 10, a tydzień później – 11.30. Pierwsza część programu jest nadawana w telewizji i na kanale WeszloTV na YouTube, a druga tylko na YouTube.

Krzysztof Stanowski nie chciał rozmawiać z "Presserwisem".

Konkurencyjny program "Cafe Futbol", nadawany w Polsat Sport, też miał wakacyjną przerwę, ale powrócił na antenę na początku września.

Sezon 2022/2023 piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy ruszył już 16 lipca.

Czytaj też: "Skończmy z darciem ryja". Jak sprawa Tomasza Lisa wpłynie na relacje w redakcjach

(MNIE, 12.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.