Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Graffiti Films zrealizował projekt "Portrety kobiet Ukrainy"

Sesję prowadziła producentka Anastasia Solonevich (fot. materiały prasowe)

Graffiti Films zorganizował sesję zdjęciową dla ukraińskich kobiet, które uciekły do Polski przed wojną.

Sesję prowadziła producentka Anastasia Solonevich. Wzięło w niej udział 10 kobiet. Do sesji zatrudniono ukraińskich profesjonalistów i profesjonalistki z branży filmowej i fotograficznej, którzy również uciekli do Polski przed wojną.

Czytaj też: AMS zrywa umowę z Tygodnikiem Nie i nie wywiesi billboardu pod siedzibą PiS

Zespół będzie kontynuować projekt, zapraszać do niego kolejne kobiety, angażować ukraińskich twórców i członków ekipy zdjęciowej. – Graffiti Films wraz z pomysłodawczynią – producentką Anastasią Solonevich chce przełamać stereotypy, obalić wszelkie możliwe bariery, oddać ludziom godność i tożsamość, prawo do marzeń, prawo do realizowania pasji, prawo do rozwoju zawodowego, prawo do szczęścia, prawo do bycia człowiekiem – podkreśla Szymon Gruszeck, CEO/co-owner Graffiti Films.

(AMS, 18.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.