Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Szypszak kieruje TVP 3 Łódź. Rafał Wolski wiceszefem TVP 3

TVP zmienia dyrektora TVP 3 Łódź po trzech i pół roku (fot. Jakub Kamiński/East News)

Marcin Szypszak, dotychczas wicedyrektor TVP 3, został p.o. dyrektorem TVP 3 Łódź. W TVP 3 jego obowiązki przejął Rafał Wolski.

Marcin Szypszak w TVP 3 Łódź zastąpił Błażeja Kronica, który kierował łódzkim ośrodkiem od początku 2019 roku. Kronic ma teraz pracować w TVP w Warszawie. Biuro prasowe TVP nie odpowiedziało na pytanie o powody odwołania go z funkcji szefa TVP 3 Łódź.

Czytaj też: Reakcja władz po skazaniu dziennikarki TVP na Białorusi. Charge d’affaires wezwany do MSZ

Marcin Szypszak od października 2021 roku był zastępcą dyrektora TVP 3 ds. programowych, a wcześniej – od maja 2021 roku – szefem redakcji pasm wspólnych. Poprzednio pracował w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, ostatnio jako kierownik publicystyki TVP Info. Do września 2021 roku Szypszak przygotowywał materiały do "Wiadomości" TVP 1.

Rafał Wolski jest szefem redakcji warszawsko-mazowieckiej w TVP 3 Warszawa. Pełnienie obowiązków wicedyrektora TVP 3 ma łączyć ze swoją dotychczasową funkcją.

Czytaj też: "Dziennik Wschodni" zwolnił fotografa Macieja Kaczanowskiego po niemal 30 latach pracy

(KOZ, 04.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.