Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Fakty" i "Fakty po Faktach" wciąż bez Piotra Kraśki. Stacja milczy, co dalej

Piotr Kraśko gospodarzem "Faktów po Faktach" po raz ostatni był 10 czerwca (fot. Cezary Piwowarski/TVN)

Piotr Kraśko już od miesiąca nie prowadzi "Faktów" TVN i "Faktów po Faktach" w TVN 24. O dacie jego powrotu na antenę TVN Warner Bros. Discovery nie chce się wypowiadać.

Biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery nie odpowiedziało na pytanie "Presserwisu", czy znana jest data powrotu Piotra Kraśki do "Faktów" i "Faktów po Faktach".

Piotr Kraśko gospodarzem "Faktów po Faktach" po raz ostatni był 10 czerwca. Tego dnia serwis Tvp.info podał, że Kraśko w latach 2012-2017 nie składał zeznań podatkowych. Kiedy aparat skarbowy zwrócił mu na to uwagę, spłacił w sumie 850 tys. zł zaległości.

"Wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu. Łączenie tego z moim obecnym miejscem pracy ma oczywisty kontekst" - napisał wtedy Kraśko na Instagramie.

Czytaj też: Piotr Kraśko odpowiada TVP.Info w sprawie podatków. „Tajemnica skarbowa nie istnieje”

To niejedyny wizerunkowy problem Piotra Kraśki. W połowie czerwca tego roku poinformowano, że został on oskarżony o prowadzenie samochodu bez uprawnień, a do sądu został skierowany akt oskarżenia. Wydarzenie to miało miejsce jeszcze w 2016 roku. 

Karolina Ferenstein-Kraśko, żona dziennikarza, ujawniła wczoraj w "Fakcie", że Piotr Kraśko po pobycie w szpitalu wrócił do domu i "dochodzi do zdrowia w otoczeniu rodziny".

(KOZ, 13.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.