Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jesienią Polsat z programem ślubnym prowadzonym przez Izabelę Janachowską

W nowym cyklu Izabela Janachowska ma pomagać narzeczonym w organizacji ślubów i wesel (fot. Paweł Wodzyński/East News)

W jesiennej ramówce głównego Polsatu ma znaleźć się program ślubny prowadzony przez Izabelę Janachowską – ustalił "Presserwis".

W nowym cyklu Janachowska ma pomagać narzeczonym w organizacji ślubu i wesela. Polsat nie podaje jeszcze, pod jaką nazwą będzie emitowany program i w jakim paśmie się znajdzie.

Czytaj też: UOKiK karze influencerów za brak współpracy ws. działań marketingowych

W wakacyjne soboty na głównej antenie Polsatu jest już pokazywany prowadzony przez Izabelę Janachowską talk-show "Śluby gwiazd", który swoje premiery ma na kanale prezenterki na YouTubie, a następnie w Polsat Cafe. Równolegle firma należąca do Janachowskiej pracuje nad reaktywacją programu "Nie mów pannie młodej", który w przeszłości był nadawany w TLC, a teraz prawdopodobnie pojawi się na jednej z anten Polsatu.

Izabela Janachowska jesienią ub.r. przeszła z TVN Style do Polsatu. W kanale Grupy TVN prowadziła głównie programy o tematyce ślubnej. Z kolei w Polsacie została współprowadzącą "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jesienią tego roku nadal ma być gospodynią tego show.

Czytaj też: Mobbing w Bauerze? Redaktorka "Chwili dla Ciebie" chce odszkodowania

(MNIE, 01.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.