Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Suchecka z nagrodą Fundacji Evens

Jury doceniło Justynę Suchecką za aktywne włączanie edukatorów do swojej pracy, która może być źródłem inspiracji dla nauczycieli i dziennikarzy zajmujących się edukacją (screen: Youtube.com/Krótka Przerwa)

Justyna Suchecka, dziennikarka Tvn24.pl, odebrała w Brukseli nagrodę od Fundacji Evens, która działa na rzecz rozwoju edukacji medialnej.

Suchecka została laureatką w kategorii Edukacja za "kreatywne podejście do reportażu", a także za "umiejętność pokazywania rzeczywistości szerokiemu gronu odbiorców". Według Fundacji Evens Suchecka wykazuje się niezwykłą sprawnością w nagłaśnianiu i opisywaniu tematów, którym media często nie poświęcają wystarczająco dużo uwagi.

Czytaj też: Mobbing w Bauerze? Redaktorka "Chwili dla Ciebie" chce odszkodowania

Justyna Suchecka do redakcji Tvn24.pl dołączyła jesienią 2019 roku. Wcześniej przez 11 lat pracowała dla "Gazety Wyborczej". Jest laureatką nagrody Grand Press 2020 w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne.

(AMS, 30.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.