Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karol Stopa z Eurosportu wśród komentatorów Wimbledonu na antenach Polsatu

Wypożyczenie Karola Stopy to kolejna współpraca pomiędzy Eurosportem a Polsatem, podczas ubiegłorocznych igrzysk olimpijskich też była wymiana komentatorów, ale w drugą stronę (screen: YouTube/Eurosport Polska)

Poza dziennikarzami Polsatu wielkoszlemowy turniej tenisowy Wimbledon w kanałach Polsat Sport będzie też komentować wypożyczony z Eurosportu Karol Stopa.

Gospodarzami studia Wimbledonu będą: Paulina Chylewska, Paulina Czarnota-Bojarska i Jerzy Mielewski. Mecze skomentują dziennikarze Polsat Sport: Dawid Olejniczak, Tomasz Tomaszewski, Marcin Muras, Krzysztof Wanio i Filip Gawęcki. Będzie ich wspierać Karol Stopa, który na co dzień jest komentatorem Eurosportu.

Czytaj też: Czesław Michniewicz oskarża Szymona Jadczaka. Pełnomocnikiem adwokat "Fryzjera"

To kolejna wymiana komentatorów między Eurosportem a Polsat Sport. Podczas ubiegłorocznych Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio przy transmisjach Eurosportu pracowali też dziennikarze Polsatu, m.in. komentujący siatkówkę Wojciech Drzyzga i Tomasz Swędrowski.

Tenisowy Wimbledon potrwa od 27 czerwca do 10 lipca. Polsat będzie go transmitował na dziewięciu antenach telewizyjnych: w Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, ale też w Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w czterech dodatkowych serwisach Polsat Sport Premium.

Czytaj też: Tok FM zaprasza Tomasza Lisa na antenę, by wyjaśnił swoje zachowania w "Newsweek Polska"

(MNIE, 27.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.