Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tenisowy Wimbledon będzie relacjonowany na dziewięciu antenach Grupy Polsat

Transmisjom w Polsacie będzie towarzyszyć studio tenisowe, w którym ma zostać wykorzystana m.in. technologia teleportacji (fot. Pixabay.com)

Polsat na dziewięciu antenach pokaże rozpoczynający się w poniedziałek turniej tenisowy Wimbledon. Po raz pierwszy także na kanałach Polsat Sport Premium.

Relacje z trawiastych kortów Wimbledonu będzie można oglądać w Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, ale też w Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w czterech dodatkowych serwisach Polsat Sport Premium. Dzięki emisji na dziewięciu antenach Polsat będzie mógł równolegle pokazywać relacje z kilku kortów. Łącznie zaplanowano ponad 300 godzin relacji. Najważniejsze mecze, w tym Igi Świątek i Huberta Hurkacza, będą pokazywane w Polsat Sport. Transmisje z Wimbledonu zostaną też udostępnione w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Transmisjom będzie towarzyszyć studio tenisowe, w którym zostanie wykorzystana m.in. technologia teleportacji. Dzięki niej zawodnicy przebywający w Londynie będą mogli wirtualnie pojawić się w studiu Polsat Sport w Warszawie. Zaplanowano też codzienne kroniki z podsumowaniem wydarzeń na Wimbledonie. 

Specjalnym wysłannikiem stacji do Londynu będzie Tomasz Lorek.

Turniej ruszy 27 czerwca i potrwa do 10 lipca. Kanały Polsatu już teraz pokazują poprzedzające turniej główny kwalifikacje.

Grupa Polsat Wimbledon relacjonuje od 2000 roku. Trzy pozostałe turnieje wielkoszlemowe - Australian Open, Roland Garros i US Open - są transmitowane w Polsce przez Eurosport.

(MNIE, 23.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.