Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Artur Orzech zapowiada, że skomentuje Eurowizję, ale tym razem na Instagramie

Informację o tym, że skomentuje tegoroczny finał Eurowizji, Artur Orzech podał na Youtubie (screen Youtube.com/Artur Orzech Official)

Dziennikarz Artur Orzech zapowiedział, że skomentuje sobotni finał Eurowizji na Instagramie. Do ubiegłego roku komentował konkurs w TVP. 

W 2021 roku Artur Orzech po raz pierwszy od 1992 roku nie skomentował w telewizji publicznej Konkursu Piosenki Eurowizji. TVP zerwała umowę z Orzechem po tym, gdy dziennikarz nie stawił się na planie "Szansy na sukces". Wtedy Orzech zdecydował się komentować Eurowizję na własną rękę YouTube.

– W tym roku będę komentował finał Eurowizji, bo się nie poddaję - powiedział w Artur Orzech w nagraniu, które umieścił na swoim kanale na YouTube.

Jak tłumaczy, robi to ze względu na ogromny odzew od fanów, którzy pytali, czy skomentuje tegoroczną edycję konkursu. W filmie dziennikarz przypomniał, że w czasie zeszłorocznej relacji napotkał problemy techniczne, z powodu których komentarz było słychać nawet z kilkuminutowym opóźnieniem. - To był absurd i nie chcę już powtórzyć tego, co działo się w zeszłym roku, bo to była swego rodzaju wolna amerykanka. 

Dlatego Orzech postanowił w tym roku skomentować Eurowizję na Instagramie. – Będę korzystał z Instastories. Spróbuję skomentować wszystkie utwory, a także piosenkę, która wygra – powiedział Orzech. 

Tegoroczny finał Konkursu Piosenki Eurowizji odbywa się w Turynie 14 maja o godz. 21. Wystąpi w nim 20 uczestników: po dziesięciu z każdego z dwóch półfinałów.

Artur Orzech do marca 2021 prowadził w TVP 2 program "Szansa na sukces". Do 2017 roku pracował w Programie III Polskiego Radia. 

(BAE, 12.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.