Temat: AD WO/MAN Roku

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pieniądze z licytacji statuetki Ad Mana X-lecia pomogą Ukrainie

Marcin Gaworski przekazał statuetkę AD Mana X-lecia na licytację - pieniądze pomogą Ukrainie (fot. FB/Marcin Gaworski)

- Statuetka, którą otrzymałem, przypomina grubością blachę w kamizelkach kuloodpornych. Zainspirowało mnie to do stworzenia zbiórki na rzecz Ukrainy - ogłosił Marcin Gaworski, szef agencji 180hearbeats + Jung v. Matt, który w czwartek odebrał tytuł AD Mana X-lecia na gali konkursu AD WO/MAN 2021 zorganizowanej przez "Press".

Gaworski reprezentuje jedną z najlepszych niezależnych agencji interaktywnych na świecie – Jung v. Matt Hamburg, tworząc 180heartbeats + Jung v. Matt. Działa na rzecz innowacji, wspiera rozwój młodych, uczestniczy w branżowych inicjatywach. W czwartek na gali organizowanego przez "Press" konkursu AD WO/MAN 2021 otrzymał za swe zasługi tytuł AD Mana X-lecia.

- Trudno się cieszyć w takiej sytuacji, ale dziękuje bardzo za tę nagrodę. Pomagajmy Ukrainie - powiedział podczas gali.

Czytaj tutaj: Jubileuszowy 10. konkurs AD WO/MAN 2021 rozstrzygnięty. Lista zwycięzców

Na Facebooku ogłosił, że chce pomóc 24 Brygadzie Zmechanizowanej im. Króla Daniela w Jaworowie.

"Dziękuję Press za plebiscyt i wszystkim dobrym ludziom branży za głosy. Dedykuję to wyróżnienie moim współpracownikom, partnerom i klientom, z którymi działałem przez ostatnie 15 lat. Wszyscy jesteście AD WO/MENAMI. Statuetka, którą otrzymałem, przypomina grubością blachę w kamizelkach kuloodpornych. Zainspirowało mnie to do stworzenia zbiórki na rzecz Ukrainy. Wystawiam moją nagrodę na licytację - osoba lub firma, która wpłaci najwyższą kwotę, otrzyma statuetkę. Ja natomiast przekażę całą zebraną kwotę na kamizelki dla 24 Brygady Zmechanizowanej im. Króla Daniela w Jaworowie. Raz jeszcze dziękuję za chwile chwały — ku chwale Ukrainy!" - napisał.

Statuetkę można licytować tutaj https://pomagam.pl/blachazablache.

(MAT, 02.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.