Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wolontariusze z branży e-commerce stworzyli serwis dla uchodźców z Ukrainy

Serwis tworzą głównie pracownicy i współpracownicy zielonogórskiej SCommerce Group (screen: UAhelp.info)

Grupa wolontariuszy z branży e-commerce stworzyła serwis informacyjny dla uchodźców z Ukrainy - UAhelp.info.

Serwis https://uahelp.info/ ma gromadzić wszystkie niezbędne uchodźcom z Ukrainy informacje - od zasad wjazdu do Polski, po możliwość podjęcia pracy, czy uzyskania pomocy prawnej lub psychologicznej. Serwis tworzą głównie pracownicy i współpracownicy zielonogórskiej SCommerce Group, inicjatorem jest jej założyciel Marcin Grzymkowski.

Czytaj też: OLX tworzy bezpłatną kategorię "Dla Ukrainy"

"Patrzymy na serwis UAhelp.info jak na najszybszy i najskuteczniejszy wkład specjalistów ecommerce w pomoc uchodźczyniom i uchodźcom, poprzez dostarczanie wiarygodnych, zweryfikowanych informacji. Pracujemy nad rejestracją fundacji i pilnym przeniesieniem wszystkich stworzonych zasobów IT do NGO" - wyjaśniają w komunikacie pomysłodawcy inicjatywy. Chcą wspierać zarówno służby państwowe, jak i organizacje pozarządowe.

(AMS, 03.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.