Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

OLX tworzy bezpłatną kategorię "Dla Ukrainy"

Dodawanie ogłoszeń jest w tej kategorii darmowe, oferty i przedmioty również muszą być wystawiane za darmo (fot. Pexels.com)

Serwis OLX uruchomił kategorię, której użytkownicy mają możliwość dodawania ogłoszeń oferujących szeroko pojętą pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Dodawanie ogłoszeń jest darmowe.

Do kategorii mogą trafiać ogłoszenia o transporcie, zakwaterowaniu, pomocy medycznej, artykułach spożywczych i higienicznych oraz o najważniejszych dla uchodźców usługach z zakresu prawa czy tłumaczeń. Dodatkowo w kategorii Praca dodano parametr "Zapraszamy pracowników z Ukrainy / Запрошуємо людей з України". Posługując się nim, pracodawcy mogą informować poszukujących pracy, że są otwarci również na zatrudnienie uchodźców z terenów objętych wojną.

Czytaj też: Instytucje finansowe oferują pomoc obywatelom Ukrainy

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe, oferty i przedmioty również muszą być wystawiane za darmo. Kategoria będzie ewoluować w zależności od potrzeb użytkowników.

(AMS, 02.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.