Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat News, TVN 24 i TVP Info nadal nadają na żywo całą dobę

Stacje informacyjne przez większość dnia nadają specjalne wydania serwisów (screen: Polsat Box Go)

W związku z wojną w Ukrainie Polsat News, TVN 24 oraz TVP Info modyfikują ramówki, wydłużają główne programy i rezygnują z reklam lub je ograniczają.

Do oferty Polsat News w zmodyfikowanej formule powrócił program "Raport", który zniknął z anteny w ubiegłym tygodniu w związku z inwazją Rosji na Ukrainę. Program nie jest już jednak pokazywany o 21. W poniedziałek został nadany o 22. Od wtorku jest emitowany o 22.30.

Całodobowe emisje programów informacyjnych

Jak ustaliśmy, tak ma być do piątku włącznie. W programie znajdują się informacje o rosyjskiej inwazji na Ukrainę, które ze Lwowa przekazuje specjalny wysłannik programu Leszek Dawidowicz.

Czytaj też: W związku z atakiem na Ukrainę kanały informacyjne utrzymują wysoką oglądalność. TVP Info najpopularniejsze

Także inne programy Polsat News zmieniły pory emisji, np. "Debata dnia" jest nadawana o 21, a nie o 19.50. Do 21, czyli o ponad godzinę, wydłużono emitowanego o 19.20 "Gościa Wydarzeń". Po 23 można oglądać pasmo prowadzone przez autorów "Dnia na świecie". Polsat News nadal nadaje na żywo całą dobę.

Całodobową emisję utrzymuje też TVN 24 oraz retransmitujący jego sygnał kanał TVN 24 BiS. Dalej zawieszona jest emisja "Szkła kontaktowego", a wydłużona do godziny jest nadawana o 20 "Kropka nad i".

Ograniczenie bloków reklamowych

W TVP Info nie ma "W tyle wizji" czy "Minęła 20". Rano są jednak emitowane specjalne wydania "Jedziemy" Michała Rachonia. Kanał też nadaje całą dobę na żywo.

Większość ramówki Polsat News, TVP Info i TVN 24 stanowią specjalne wydania serwisów informacyjnych.

Czytaj też: TV Republika z programem "Codziennie ***** Putina"

TVP Info i TVN 24 od tygodnia nie nadają bloków reklamowych. Polsat News mocno je ograniczył. Są obecne przede wszystkim w paśmie porannym, kiedy sygnał stacji retransmituje główna antena Polsatu.

(MNIE, 03.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.