Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bayer z kampanią outdooru, w której dziękuje nauce

Plakaty są widoczne na przystankach autobusowych i tramwajowych w Warszawie i Gdańsku oraz w stołecznym metrze (fot. materiały prasowe)

Firma Bayer rozpoczęła outdoor kampanii edukacyjnej przy wykorzystaniu nośników AMS i Ströera, w której dziękuje nauce za jej osiągnięcia i wpływ na ludzkie życie. Hasło przewodnie to #ThankYouScience.

To część akcji, która w grudniu ub.r. była prowadzona w mediach społecznościowych. Wtedy Bayer prosił na swoich profilach, by Polacy wpisywali, za co są wdzięczni naukowcom. Na podstawie tych wypowiedzi powstała seria plakatów, które eksponowane są nośnikach AMS i Ströera ulokowanych na przystankach komunikacji miejskiej w Warszawie i Gdańsku oraz w stołecznym metrze.

Polacy dziękują nauce m.in. za wideorozmowy, dzięki którym pandemia nie ograniczała aż tak bardzo kontaktów międzyludzkich, i za in vitro, które pozwoliło na założenie rodziny.

Outdoor kampanii wystartował na początku lutego i potrwa do końca miesiąca. Zakupem mediów zajął się MediaCom.

(KAP, 04.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.