Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Polityka" bez Grzegorza Rzeczkowskiego. Będzie pracował do kwietnia

Grzegorz Rzeczkowski rozpoczął pracę w "Polityce" w 2009 roku (screen Youtube.com/Onet Rano)

Dziennikarz Grzegorz Rzeczkowski od kwietnia 2022 roku nie będzie już pracował w "Polityce". Redakcja nie komentuje powodów rozstania. 

"Nie znam konkretnych powodów. Nie mam też dalszych planów zawodowych" – napisał krótko w odpowiedzi na pytania "Presserwisu" Grzegorz Rzeczkowski. 

– Mogę tylko powiedzieć, że rozwiązaliśmy umowę za porozumieniem stron – mówi redaktor naczelny "Polityki" Jerzy Baczyński. 

Czytaj też: Drożeją "Polityka" i dwutygodnik "Forum"

Grzegorz Rzeczkowski rozpoczął pracę w "Polityce" w 2009 roku. W latach 2014-2018 był redaktorem naczelnym Polityka.pl. Jest autorem książek "Obcym alfabetem. Jak ludzie Kremla i PiS zagrali podsłuchami" oraz "Katastrofa posmoleńska. Kto rozbił Polskę". Przed dołączeniem do "Polityki" był zastępcą działu krajowego w "Dzienniku", pracował także w tygodniku "Przekrój".

(BAE, 20.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.