Dział: MAGAZYN PRESS

Dodano: Styczeń 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy „Press”: Wolność Poczobuta bez ceny, Durczoka obraz prawdziwy, Trzódka się zgadza

– Najważniejsze, że o Andrzeju ciągle mówimy. To jedyna rzecz, jaką możemy dla niego zrobić: nie jesteśmy w stanie odbić go z więzienia ani wykupić – mówi Bartosz T. Wieliński, wicenaczelny „Gazety Wyborczej” o Andrzeju Poczobucie, swoim przyjacielu. W nowym „Pressie” przedstawiamy Dziennikarza Roku 2021, a zaczynamy od prostego uzasadnienia: „Poczobut od prawie roku nie napisał żadnego tekstu. W więzieniu robi jednak dużo więcej dla dziennikarstwa – pokazuje, że wolność słowa nie ma ceny”. Mówią o nim żona Oksana, a także Michnik, Blumsztajn, Wieliński, Jurecki.

„Press” do nabycia w dobrych salonach prasowych lub online (wydanie drukowane lub e-wydanie) na e-sklep.press.pl.

W nowym numerze „Press” podsumowujemy konkurs na Dziennikarza Roku 2021 (prezentujemy wskazania kilkudziesięciu redakcji), Grand Press, konkurs na Książkę Reporterską Roku, a także Grand Mobile Photo.

Wspomniany wyżej artykuł o Andrzeju Poczobucie zdecydowaliśmy się udostępnić bez opłat dla wszystkich czytelników. Właśnie po to, żeby jak najwięcej osób się o nim dowiedziało i usłyszało o postawie dziennikarza. Artykuł możesz przeczytać tutaj >>

A ponadto:

W „Press” poza tym:

Nowy numer "Press" możesz kupić w dobrych salonach prasowych lub online (zamówić wydanie drukowane lub e-wydanie) na e-sklep.press.pl

(CP, 03.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.