Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

K2 Create uruchamia program stażowy

Plakaty promujące program pojawiły się na niektórych uczelniach w stolicy (fot. materiały prasowe)

Agencja reklamowa K2 Create wystartowała z programem stażowym dla studentów. Nowi stażyści trafią do firmy z początkiem lutego.

W ramach programu "Przyszli Dyrektorzy" agencja oferuje płatny staż w dziale kreacji, który potrwa trzy miesiące. Studenci mogą zgłaszać się poprzez stronę K2.pl do końca roku, a staże rozpoczną się od lutego. Agencja podkreśla, że stażyści będą mogli liczyć na elastyczny czas pracy, by zadania w agencji nie kolidowały z zajęciami studenckimi.

Plakaty informujące o programie pojawiły się na wybranych warszawskich uczelniach. Jak wyjaśnia Magdalena Banasik, head of creatives w agencji K2 Create, celem programu jest wyjście naprzeciw osobom, które mimo ambicji nie do końca wiedzą, co chciałyby robić za kilka lat. "To również doskonała trampolina, by w przyszłości postarać się o stanowisko dyrektora kreatywnego" - dodaje.

W ostatnich latach autorskie programy stażowe przeprowadzały również inne agencje,  m.in. Mediacom, Green Parrot i One House. W zeszłym roku K2 we współpracy z ASZdziennikiem (Grupa NaTemat) zorganizowała konkurs stażowy, w którym autor najlepszego zmyślonego newsa o grach komputerowych trafił na dwumiesięczny płatny staż do działu kreatywnego agencji.

(KAP, 13.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.