Dział: RADIO

Dodano: Październik 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pracownicy Agory mogą bez limitu korzystać z treści płatnych Tokfm.pl

W ten sposób Grupa Radiowa Agory chce "zachęcić kolegów i koleżanki z Agory do zainteresowania się podcastami jako medium" (fot. materiały prasowe)

Po tym, jak pracownicy Agory stracili bezpłatny dostęp do Wyborcza.pl, od wtorku mogą korzystać bez limitu z oferty Premium Tok FM.

- Od 19 października wszystkie osoby z zespołu Agory mające dostęp do sieci wewnętrznej będą mogły korzystać bez limitu z treści płatnych na Tokfm.pl - słuchać wszystkich podcastów oraz radia Tok + Muzyka - informuje rzeczniczka Agory Agata Staniszewska. - Dotychczas taki dostęp miały osoby z zespołu Radia Tok FM korzystające z tego rozwiązania w codziennej pracy, a dodatkowo część zespołu korzystała z aplikacji Tok FM.

Agata Staniszewska informuje, że "w ten sposób Grupa Radiowa Agory chce zachęcić kolegów i koleżanki z Agory do zainteresowania się podcastami jako medium, a jednocześnie zwrócić uwagę na treści tworzone przez stacje Agory".

Do końca września dostęp pracownicy i współpracownicy Agory, połączeni z siecią spółki, mieli darmowy dostęp do Wyborcza.pl. Od października stracili go z uwagi na działania związane z uszczelnianiem analityki Wyborcza.pl

Na koniec czerwca 2021 roku Tok FM miał 25,4 tys. subskrybentów Premium Tok FM.

(KOZ, 20.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.