Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pracownicy Agory bez darmowego dostępu do treści Wyborcza.pl

Na koniec czerwca 2021 roku społeczność prenumeratorów cyfrowego wydania "Gazety Wyborczej" liczyła ponad 258 tys. osób (fot. Piotr Molecki/East News)

Od października br. pracownicy i współpracownicy Agory, którzy dotychczas mieli pełny dostęp do treści publikowanych w serwisie "Gazety Wyborczej", stracą go z uwagi na działania związane z uszczelnianiem analityki Wyborcza.pl.

Jak poinformowano w e-mailu do pracowników, od nowego miesiąca osoby z Agory będą korzystać z treści serwisu na takich samych zasadach jak inni internauci - niezależnie do połączenia z siecią spółki, czyli będą mogli przeczytać bezpłatnie kilka publikacji, a następnie otrzymają ofertę wykupienia subskrypcji Wyborcza.pl. Jednocześnie zostanie wyłączony bezpłatny dostęp do archiwum "Wyborczej".

Dotychczas pracownicy i współpracownicy Agory połączeni z siecią spółki (stacjonarnie, przez VPN lub agorowe wi-fi) mieli pełen dostęp do treści publikowanych w serwisie "Wyborczej". 

Jak tłumaczy Nina Graboś, dyrektorka ds. komunikacji korporacyjnej, jeśli dostęp do serwisów Wyborcza.pl jest niezbędny do codziennej pracy (np. w przypadku dziennikarzy), to osoby te otrzymają specjalne kody umożliwiające im bezpłatne korzystanie z serwisu.

– Jednocześnie dla wszystkich pracowników Grupy Agora została przygotowana najkorzystniejsza oferta na dostęp do treści Wyborcza.pl – zaznacza Graboś. 

Na koniec czerwca 2021 roku społeczność prenumeratorów cyfrowego wydania "Gazety Wyborczej" liczyła ponad 258 tys. osób.

(BAE, 17.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.