Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Stanowski po pijanemu wyżalił się na Instagramie

Krzysztof Stanowski to współzałożyciel Kanału Sportowego i właściciel Weszlo.com (screen: YouTube/Kanał Sportowy)

Krzysztof Stanowski, współtwórca Kanału Sportowego, w ponad 9-minutowym live streamie na Instagramie skarżył się, że Widzew Łódź nie wystawia w pierwszym składzie młodego piłkarza, którego dziennikarz sprowadził do Polski. Wideo nagrał, będąc pod wpływem alkoholu.

 - Jak będę miał ochotę, to będę nagrywał takich live’ów więcej - mówi "Press" Krzysztof Stanowski.

"Live dla kibiców Widzewa teraz na insta. Temat znany. Kto chce ten mnie znajdzie" - napisał Stanowski w sobotę wieczorem na Twitterze. W ten sposób zapowiedział livestream na Instagramie, w którym komentował sytuację kadrową w zespole Widzewa Łódź. "Jestem wk*******, dałem piłkarza za darmo, nie wziąłem złotówki (...) ale jak dajesz piłkarza za darmo, to nikt go nie szanuje. Jak bym wymusił, że muszą za niego płacić i tyle i tyle, a mogłem wymusić, to by go szanowali. A tak? Idź do rezerw, wyje**** mam na ciebie" - mówił Stanowski. Cały materiał zrealizowany w tym stylu trwał ponad 9 minut. Stanowskiemu chodziło o sytuację Merveille'a Fundambu, kongijskiego piłkarza grającego w I lidze w Widzewie. W rundzie wiosennej zagrał on zaledwie kilka minut. Fundambu w przyjeździe do Polski pomógł Stanowski. 

"Ludzie mi piszą, że na live wyglądam jakbym był naje****. To w porządku, bo jestem naje****" - napisał na Twitterze Stanowski. 

Od 1 kwietnia jest on ambasadorem firmy bukmacherskiej Fuksiarz. "Zarówno cała Grupa Weszło, jak i Krzysztof Stanowski, znani są z nieszablonowego stylu. Jesteśmy przekonani, że jako bukmacher zyskamy na tej współpracy wizerunkowo" - zapowiadał współpracę w komunikacie prasowym Marcin Szpalerski, CEO Fuksiarz. Do czasu zamknięcia tego wydania "Presserwisu" nie otrzymaliśmy komentarza firmy w sprawie sobotniego występu jej ambasadora.

Krzysztof Stanowski wspólnie z Michałem Polem, Tomaszem Smokowskim i Mateuszem Borkiem prowadzi Kanał Sportowy na YouTube. W 2008 roku założył portal Weszło.com. W przeszłości był związany z redakcjami "Przeglądu Sportowego", "Super Expressu" i "Dziennika".

(PTD, 29.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.