Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Szpak nie będzie jurorem "The Voice of Poland"

Michał Szpak z "The Voice of Poland" związany był od jesieni 2017 roku (fot. Piotr Molecki/East News)

Michał Szpak nie będzie jurorem w 12. edycji muzycznego talent show TVP 2 "The Voice of Poland" - podał magazyn "Party". 

Szpak z programem związany był od ósmej edycji, pokazywanej jesienią 2017 roku. 

Biuro prasowe TVP, pytane przez "Press" o brak artysty wśród jurorów show, stwierdza: "Telewizja Polska od początku emisji programu »The Voice of Poland« modyfikuje skład trenerów i w każdej kolejnej edycji pojawiają się nowe nazwiska". Nadawca nie podaje jeszcze, kto zasiądzie w jury nowej edycji. 

Serwisy internetowe przypominają, że Michał Szpak po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji protestował pod domem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. 

Z kolei w programie "The Voice Senior" niepewny w roli jurora jest udział Andrzeja Piasecznego. W styczniu podczas imprezy zorganizowanej z okazji jego 50. urodzin został nagrany, jak m.in. wykrzykuje hasła wymierzone w partię rządzącą. TVP opublikowała wtedy oświadczenie, że potępia takie zachowania.

11. edycję "The Voice of Poland" jesienią 2020 roku oglądało w TVP 2 średnio 1,9 mln widzów (dane Nielsen Media).

(KOZ, 28.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.