Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP reaguje na okrzyki "Je**ć PiS" na urodzinach Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny jest jurorem w "The Voice Senior" (fot. Jakub Kaminski/East News)

Impreza urodzinowa piosenkarza Andrzeja Piasecznego może kosztować go udział w kolejnych edycjach programu "The Voice Senior", w której jest jurorem.

Na 50. urodzinach piosenkarza zostały zarejestrowane i opublikowane na Instagramie jego okrzyki "Je**ć biedę. Je**ć PiS i Konfederację i wszystkich tam, ku**a, co tego", a także wykonanie piosenki będącej pochwałą narkotyków. Nagranie z przyjęcia udostępnił na Instagramie Adam "Nergal" Darski, który zorganizował imprezę dla jubilata w swoim apartamencie w Trójmieście.

Na sprawę zareagowała TVP, wydając w oświadczenie. Poinformowano, że Piaseczny nie zostanie usunięty z obecnie realizowanej edycji „The Voice Senior”, bo "incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu".

TVP zapowiedziała jednak, że weźmie zachowanie piosenkarza pod uwagę podczas kompletowania zespołu do kolejnych wydań programu - "zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości".

I dodano: "Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej".

(AMS, 11.01.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.