Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 zamyka placówkę w Paryżu

Anna Kowalska nie przyjęła propozycji pracy w Warszawie (fot. archiwum prywatne)

TVN 24 rezygnuje z placówki w Paryżu. Ze stacji po pięciu i pół roku odchodzi Anna Kowalska.

"Kończy się pewien rozdział. TVN zamyka placówkę w Paryżu" - poinformowała na Twitterze Anna Kowalska. "Biura w Paryżu nie będzie, ale ja nad Sekwaną zostaję i z niecierpliwością czekam na kolejne wyzwania" - napisała.

Z naszych informacji wynika, że Anna Kowalska otrzymała z TVN 24 propozycję pracy w Warszawie, ale dziennikarka z niej nie skorzystała.

Na początku lutego pisaliśmy, że TVN Grupa Discovery likwiduje biuro korespondenta "Faktów" w Moskwie. Stacja zapewniła jednak, że Andrzej Zaucha nadal będzie przygotowywać korespondencje. "Oprócz korespondencji z Moskwy dla »Faktów«, TVN 24 i TVN 24 BiS będzie odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów z Ukrainy, Białorusi oraz pozostałych państw regionu. Jego praca będzie wymagać częstych podróży, dlatego zrezygnowaliśmy z utrzymywania stałego biura w Moskwie" – poinformowała nas TVN Grupa Discovery.

(KOZ, 22.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.