Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Edipresse zamyka "Flesz. Gwiazdy & Styl", "Uroda Życia" zmieni cykl

We wrześniu średnia sprzedaż ogółem "Flesz. Gwiazdy & Styl" wyniosła 23 471 egz.

Edipresse Polska od stycznia nie będzie wydawać dwutygodnika z segmentu people "Flesz. Gwiazdy & Styl". Miesięcznik luksusowy "Uroda Życia" zmieni swój cykl wydawniczy, od nowego roku będzie dwumiesięcznikiem.

Redaktorką naczelną dwutygodnika była Aneta Wikariak (kieruje też magazynem "Party. Życie Gwiazd"). Marka "Flesz Style" pozostanie obecna jako sekcja tematyczna serwisu Party.pl. Jak zapewnia wydawca, wszystkie zatrudnione przy tworzeniu magazynu osoby dostały propozycje pozostania w spółce w ramach realizacji innych projektów.

Wydawnictwo tłumaczy, że chce skupić "uwagę i posiadane zasoby na rozwoju nowego projektu internetowego". Spółka w pierwszym kwartale przyszłego roku chce wprowadzić na rynek serwis e-commerce w kategorii fashion. Za jego wprowadzenie odpowiadają Tomasz Sypuła i Agnieszka Janota.

Jak wynika z danych ZKDP, we wrześniu średnia sprzedaż ogółem "Flesz. Gwiazdy & Styl" wyniosła 23 471 egz. (spadek o 31,62 proc. w porównaniu z wrześniem 2019 roku).

(JSX, 23.12.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.