Dział: PRASA

Dodano: Październik 23, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Kuźniar stałym felietonistą "Polityki"

Jarosław Kuźniar do czerwca był prowadzącym Onet Rano (screen: YouTube/Kuźniar Media)

Felietony Jarosława Kuźniara będą się pojawiały co dwa, trzy tygodnie w tygodniku "Polityka" (Polityka).

Kuźniar dołączył do felietonistów tygodnika już w zeszłym roku, ale jego teksty ukazywały się sporadycznie. Teraz ma się to zmienić. - Kolejne będę pisał na bieżąco. Raz na dwa, trzy tygodnie – mówi "Presserwisowi". Jak dodaje, rozważa też rozszerzenie współpracy z tytułem. - Felietony to jedno, ale wierzę, że znajdziemy więcej okazji: digitalowo i offline'owo, jako autor treści audio lub wideo, jako Voice House (platforma audio i wideo Kuźniara - przyp. red.). Rozmawiamy – zaznacza dziennikarz.

- To nie pierwszy felieton Kuźniara w naszej rubryce "Tydzień w polityce". Jarosław Kuźniar zgodził się dołączyć do grupy autorów, którzy na zmianę piszą do tej rubryki komentarze. Będzie się w niej co jakiś czas pojawiał – mówi wicenaczelny "Polityki" Mariusz Janicki.

Jarosław Kuźniar jest twórcą platformy Voice House agregującej płatne treści premium. Od 2016 roku pracował w Onecie, gdzie współtworzył i prowadził Onet Rano (był jego dyrektorem programowym i redaktorem naczelnym). W czerwcu ogłosił, że rozstaje się z portalem, ale wrócił do niego z podcastem "Męski punkt widzenia". W przeszłości pracował w Polskim Radiu Wrocław, radiowej Trójce, Radiu Zet, TVN i TVN 24. Od dwóch lat prowadzi agencję kreatywną Kuźniar Media.

(JSX, 23.10.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.