Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Kuźniar felietonistą "Polityki"

Jarosław Kuźniar będzie pisać felietony w ramach rubryki "Tydzień w polityce" (fot. Karol Piechocki/Press)

Jarosław Kuźniar zaczął pisać felietony w tygodniku "Polityka" (Polityka). Jego teksty mają ukazywać się w rubryce "Tydzień w polityce". Pierwszy ukazał się w bieżącym numerze.

W tygodniku felietony publikują politycy: Róża Thun, Marek Borowski, Aleksander Hall, Ludwik Dorn i Radosław Sikorski. Jak podkreśla Mariusz Janicki, pierwszy zastępca redaktora naczelnego tygodnika, "Polityka" nie rezygnuje ze współpracy z żadnym z nich.

– Planujemy poszerzanie grona naszych felietonistów o kolejne nazwiska – mówi redagująca "Tydzień w polityce" Malwina Dziedzic. - Mamy kolejne kandydatury. Nie tylko polityków, ale też osób osadzonych w polityce i zainteresowanych nią, z publicystycznym zacięciem – dodaje Janicki. Na razie redakcja nie zdradza, kto jeszcze dołączy do grona.

Jarosław Kuźniar jest dziennikarzem i prezenterem, redaktorem naczelnym programu "Onet Rano" w portalu Onet (Ringier Axel Springer Polska). W latach 2007-2016 związany był z Grupą TVN.

(JSX, 25.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.