Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Fotoreporter Bartłomiej Jurecki zarażony koronawirusem

Bartłomiej Jurecki pracuje w "Tygodniku Podhalańskim" (fot. archiwum B. Jurecki)

Bartłomiej Jurecki, wielokrotnie nagradzany fotoreporter "Tygodnika Podhalańskiego", choruje na Covid-19. "Nie bądźcie ignorantami i dbajcie o swoje bezpieczeństwo w dalszym ciągu" - zaapelował na Facebooku. 

"Niestety ja, moja mama i żona zachorowaliśmy na Covid-19" - przyznał na Facebooku Jurecki. "Maseczki na twarzy to nie obciach ani wstyd, to zabezpieczenie Was i waszych bliskich przed tym groźnym wirusem" - podkreślił. 

Tydzień temu media donosiły o tym, że jeden z uczestników pogrzebu Zofii Karpiel-Bułecki w Zakopanem był zarażony koronawirusem, wynik pozytywny testu odebrał już po pogrzebie. Bartłomiej Jurecki też był na tym pogrzebie. - Ale cały czas nosiłem maseczkę, zaraziłem się później od osoby, która również w nim uczestniczyła - mówi. 

Bartłomiej Jurecki pochodzi z Zakopanego. Jest laureatem wielu konkursów fotograficznych m.in. Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto czy Nagrody Dziennikarzy Małopolski.

(SK, 15.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.