Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Facebook uruchamia szkolenia dla organizacji pozarządowych

Program Facebooka ma pomóc organizacjom pozarządowym działać w czasie pandemii (fot. materiały prasowe)

Amerykańska platforma społecznościowa tworzy serię bezpłatnych szkoleń internetowych dla organizacji pozarządowych. Szkolenia będą poświęcone m.in. rozwijaniu komunikacji online oraz tworzeniu kreatywnych treści. Pierwsze odbędzie się już 9 lipca.

Program „Spotlight: Social Good” ma pomóc fundacjom i stowarzyszeniom działać w czasie pandemii. Tematyka szkoleń obejmuje budowanie wizerunku organizacji w sieci i opowiadanie o marce w mediach społecznościowych. Będą też zajęcia z utrzymywania kontaktu z sympatykami i angażowanie ich do zbiórek pieniężnych, a także z tworzenia treści za pomocą darmowych aplikacji mobilnych. Poza częścią szkoleniową każdy z webinarów będzie miał sesję Q&A, podczas której uczestnicy mogą zadawać pytania prowadzącemu.

Inicjatywa jest częścią platformy e-learningowej Facebook Blueprint. Szkolenia w formie transmisji na żywo będą prowadzone przez trenerów Blueprint. Rozpoczną się 9 lipca na platformie GoToWebinar i będą składały się z sześciu modułów, z których każdy zostanie powtórzony dwukrotnie.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 03.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.