Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Dwójka na miejscu" wraca na antenę Polskiego Radia

Pierwsze po przerwie wydanie audycji "Dwójka na miejscu" pojawi się w najbliższą sobotę (fot. materiały prasowe)

Program II Polskiego Radia przywraca wyjazdową audycję publicystyczną "Dwójka na miejscu".

Emisja audycji "Dwójka na miejscu" została zawieszona w marcu z powodu pandemii. Najbliższe wydania prowadzone będą z Sejn (4 lipca), Opola (11 lipca) i Białowieży (18 lipca). Programu słuchać będzie można w soboty od 15 do 17.

W letniej ramówce, jak już zapowiadaliśmy, pojawią się audycje Roberta Mazurka ("Mazurek słucha", w soboty o 12) i Piotra Metza ("Nocna strefa" we wtorki od 22 do 1 w nocy), a także Waldemara Malickiego. Malicki będzie autorem audycji "Upiór w eterze - Waldemar Malicki Show".

Audycje muzyków Adama Sztaby i Krzysztofa Herdzina zostaną wydłużone do dwóch godzin. Prowadzić będą na zmianę "Party-tur" i "Kalambury z partytury" w niedziele od 17 do 19.

W letniej ramówce pozostaną m.in. "Trybunał Dwójki", "Chopin osobisty", "Duża czarna", "Niedzielnik muzyczny", "Jam session", "Czasem słońce czasem jazz".

Cykliczne audycje o nowych tytułach "Podróżnik muzyczny" o 10 i "Letnia promenada" o 19 poprowadzą dziennikarze muzyczni Dwójki, prezentując wybory nagrań z własnych zbiorów, a także codzienne wieczorne koncerty.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 02.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.