Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Redakcja "Press" przywraca pełne pensje i rekrutuje

"Press" szuka dziennikarza oraz sprzedawcy reklam, z co najmniej trzyletnim doświadczeniem w branży mediów lub reklamy

Redakcje magazynu "Press" i newslettera "Presserwis" od lipca przywracają pełne wynagrodzenia i szukają pracowników.

Andrzej Skworz, właściciel i redaktor naczelny obu mediów, wyjaśnia: - Na początku pandemii zareagowałem tak jak wszyscy właściciele firm i poprosiłem pracowników o solidarną obniżkę pensji o 10 procent. Widzę jednak, że choć finansowy wpływ dla firmy był pozytywny, to już ogólny efekt tego ruchu - niekoniecznie. Dlatego już od tego miesiąca wypłaty wracają do poprzedniego poziomu.

Magazyn "Press" i jego płatny serwis prowadzą jednocześnie rekrutacje na stanowiska dziennikarza piszącego o mediach i reklamie oraz sprzedawcy reklam. - To oferta dla osób z Warszawy, choć w przypadku dziennikarza nieźle nam się też sprawdza wersja pracy z domu - mówi Skworz.

Na oba stanowiska poszukiwane są osoby z co najmniej trzyletnim doświadczeniem pracy w mediach, tradycyjnych bądź internetowych. Firma oferuje pakiet medyczny i umowę na etat. Oferty z CV można przesyłać na adres: zgloszenia@press.pl.

(CP, 02.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.