Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 02, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Romaniuk w projekcie Banku BNP Paribas

Agata Romaniuk znana jest w sieci jako pani Wieczorynka (screen Facebook/BNP Paribas Bank Polska)

Bank BNP Paribas rozpoczął projekt edukacyjny - cykl bajek dla dzieci, który prowadzi Agata Romaniuk, ekspertka zajmującą się ekonomią behawioralną, znana w sieci jako pani Wieczorynka. 

Pod tytułem „Bajki zmieniającego się świata” przez cały czerwiec, w poniedziałki i czwartki o godz. 19 publikowane będą filmy, w których Romaniuk będzie opowiadała dzieciom bajki. Projekt ma charakter edukacyjny, gdyż w formie bajek przekazywana będzie dzieciom podstawowa wiedza o finansach i ekologii (Romaniuk wraz z bankiem będzie tworzyła opowieści o przygodach leśnych zwierząt, w których pojawią się tematy takie jak: oszczędzanie pieniędzy, obrót gotówką, segregacja śmieci czy zero waste).

Odcinki pojawiają się na kanale BNP Paribas Bank Polska na Facebooku, począwszy od 1 czerwca, czyli Dnia Dziecka. Do każdej bajki dołączona będzie kolorowanka do wydrukowania.

Agata Romaniuk związana jest z branżą marketingową. Jest założycielką firmy Blink. Dawniej była m.in. strategic planner w One Eleven czy human insight director w McCann Erickson. Wydała też książkę reporterską „Z miłości? To współczuję. Opowieści z Omanu”.

Galeria: Premiery seriali w czerwcu

(IKO, 02.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.