Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Kołodziejczyk od czerwca szefem redakcji sportowej Canal+

Michał Kołodziejczyk jest laureatem Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego dla dziennikarza sportowego (fot. materiały prasowe)

Michał Kołodziejczyk od poniedziałku 1 czerwca będzie dyrektorem redakcji sportowej Canal+.

Michał Kołodziejczyk od poniedziałku 1 czerwca będzie dyrektorem redakcji sportowej Canal+.

Do zadań Michała Kołodziejczyka będzie należało m.in. zarządzanie pracą redakcji sportowej oraz rozwijanie nowych formatów redakcyjnych - zarówno na platformie satelitarnej, jak i platformie internetowej Canal+.

Michał Jarocki, od połowy 2014 roku dyrektor ds. sportu w Canal+, będzie dyrektorem zakupów i produkcji sportowej.

Michał Kołodziejczyk w połowie 2020 roku miał rozpocząć pracę w Ringier Axel Springer Polska jako szef "Przeglądu Sportowego" i Onet Sport. Pod koniec 2019 roku zrezygnował z objęcia stanowiska. Kołodziejczyk od 2015 roku był redaktorem naczelnym Sportowych Faktów w Wirtualnej Polsce. W latach 2007-2014 pracował w "Rzeczpospolitej". Wcześniej był dziennikarzem "Przeglądu Sportowego" i "Piłki Nożnej". Jest laureatem Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego dla dziennikarza sportowego.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(KOZ, 28.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.