Temat: Grand Press

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kołodziejczyk: „Przyszłość oparta na jakości"

Od lewej: Izabella Sierakowska-Tomaszewska, Michał Kołodziejczyk oraz Dariusz Maciołek z BNP Paribas (fot. Adam Kozak/"Press")

Michał Kołodziejczyk, tegoroczny zdobywca Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego, widzi przyszłość dziennikarstwa sportowego w pozytywnym świetle.

- Jest miejsce na jakościowe dziennikarstwo, ale jestem też przekonany, że na tym będzie opierać się przyszłość dziennikarstwa sportowego. Oddzielimy wyniki i newsy transferowe od tego, co będziemy mogli nazwać dziennikarstwem i czym będziemy mogli się pochwalić - podkreśla Kołodziejczyk.

Nagroda im. Bohdana Tomaszewskiego trafia w ręce dziennikarza sportowego, który ma doskonały warsztat dziennikarski, prezentuje elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wysoką kulturę zawodową i osobistą. W poprzednich latach nagrodę otrzymali Stefan Szczepłek, Włodzimierz Szaranowicz, Paweł Wilkowicz oraz Mirosław Żukowski.

⇒ Zobacz też: Pełna lista nagrodzonych w Grand Press 2019

(PAZ, 10.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.