Dział: RADIO

Dodano: Maj 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trójka z nowym szefem redakcji muzycznej

Mariusz Owczarek pracuje w Trójce od 1997 roku (fot. materiały prasowe)

Mariusz Owczarek został kierownikiem redakcji muzycznej Programu III Polskiego Radia. Zastąpił na tym stanowisku Piotra Metza. Dyrektor Trójki Kuba Strzyczkowski informuje, że Metz pozostaje w stacji.

- W środę odbyło się zebranie redakcji muzycznej, podczas którego wybrano szefa. Chodzi o to, żeby to był ktoś, kto dogaduje się z całym zespołem - informuje Kuba Strzyczkowski, dyrektor i redaktor naczelny Trójki. - To sympatyczny dziennikarz o miłej powierzchowności, będzie świetnym szefem - mówi o Owczarku.

Jako pierwszy o wyborze Mariusza Owczarka poinformował serwis RadioNewsLetter.pl.

Kuba Strzyczkowski, pytany o dotychczasowego kierownika redakcji muzycznej Piotra Metza, odpowiada: - Zostaje z nami. Mamy ciekawe plany koncertowe. Sam Metz w czwartek wieczorem poinformował "Presserwis", że swój powrót uzależnia od tego, czy zespół Trójki usłyszy przeprosiny.

Mariusz Owczarek pracuje w Trójce od 1997 roku, obecnie prowadzi m.in. audycję "O, czyli Mało Obiektywnie".

Piotr Metz był szefem muzycznym Trójki od 2016 roku.

Galeria: Najlepsze fotografie prasowe 2005-2020

(KOZ, 28.05.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.