Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Polityka" na majówkę z książką Edwina Bendyka

Cena "Polityki" z książką to 39,99 zł, bez książki 8,9 zł

Do części nakładu wydania tygodnika "Polityka" (Polityka), które od dziś jest w sprzedaży, dołączona jest książka Edwina Bendyka "W Polsce, czyli wszędzie. Rzecz o upadku i przyszłości świata".

Bendyk jest kierownikiem działu naukowego tygodnika. W swojej książce zadaje pytanie: "czy Polska przetrwa do 2030 roku, czy też po raz kolejny powtórzy scenariusz rozkładu i upadku?".

Cena wydania z książką to 39,99 zł, bez książki 8,9 zł. Ze względu na majówkę "Polityka" pojawiła się w sprzedaży wyjątkowo we wtorek. Wydanie z książką promowane będzie w telewizji (TVN 24), radiu (Tok FM, Złote Przeboje, Rock Radio, RMF Classic), prasie ("Gazeta Wyborcza", magazyn "Książki", "Forum"), internecie (Interia.pl, Polityka.pl, media społecznościowe) i w punktach sprzedaży prasy.

(JSX, 28.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.