Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Zwierciadło" z podwójnym wydaniem

Podwójny numer ukaże się w nakładzie 134 tys. egz., w cenie 7,99 zł

Dziś pojawi się podwójne wydanie (maj-czerwiec) miesięcznika "Zwierciadło" (Zwierciadło). Wydawca nie informuje, czy zmiana cyklu wydawniczego ma związek z epidemią.

Podwójny numer ukaże się w nakładzie 134 tys. egz., mutacja podstawowa kosztować będzie 7,99 zł (to cena także regularnego wydania miesięcznika). W środku m.in. ogłoszenie plebiscytu dla młodych, obiecujących twórców Kryształki Zwierciadła 2020 z przedstawieniem nominowanych do nagrody. Laureata wybiorą czytelnicy. Wydanie będzie dostępne także z żelem pod prysznic, kosmetykami do pielęgnacji twarzy lub kremami do rąk.

Wydawnictwo nie informuje, czy decyzja o podwójnym numerze to efekt ograniczeń związanych z epidemią. Niedawno na zmianę cyklu wydawniczego przez ograniczony dostęp do punktów sprzedaży prasy spowodowany epidemią koronawirusa zdecydował się wydawca miesięcznika "Vogue Polska" (Visteria). Majowo-czerwcowe wydanie magazynu ukaże się 28 kwietnia.

Z danych ZKDP/PBC wynika, że średnia sprzedaż ogółem "Zwierciadła" w styczniu wyniosła 79 076 egz. (spadek o 11,6 proc. względem stycznia 2019 roku).

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(JSX, 21.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.