Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 15, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszył serwis internetowy magazynu „Uroda Życia”

Nad serwisem Urodazycia.pl pracuje około 15 osób (screen: Urodazycia.pl)

Pod adresem Urodazycia.pl ruszył serwis internetowy miesięcznika „Uroda Życia” (Edipresse Polska). Redakcją kieruje redaktor naczelna pisma Sylwia Niemczyk-Opońska.

Serwis składa się z działów: Psychologia, Styl życia, Kultura, Uroda i Projekty specjalne. Publikowane są też cykle wideo „Życiowe rozmowy” oraz podcasty, których autorką jest Kasia Bem, nauczycielka jogi i medytacji. Wydawca informuje, że w planach są kolejne cykle podcastów. W serwisie mają się pojawiać treści z wydania papierowego, ale w formie dostosowanej do medium internetowego.

- Nad serwisem pracuje cała redakcja papierowego wydania, a także redaktorki, które tworzą wyłącznie treści online. W sumie jest to około 15 osób. Oprócz tego współpracujemy z autorami zewnętrznymi, w tym z psychologami i coachami. Jesteśmy otwarci na kolejne współprace - informuje Agnieszka Smit, dyrektor ds. komunikacji i EB Edipresse Polska.

Uruchomieniu serwisu towarzyszy crossmediowa akcja #dziękuję #urodażycia. Biorą w niej udział Martyna Wojciechowska, Tomasz i Anna Sekielscy, Magda Gessler, Sylwia Chutnik oraz Jerzy Stuhr.

W 2019 roku średnia sprzedaż ogółem miesięcznika „Uroda Życia” wyniosła 41 939 egz. i była niższa o 9,96 proc. niż w 2018 roku.

(PAZ, 15.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.