Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Marzec 06, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Touch.PR odpowiada za kampanię upamiętniającą rocznicę zbrodni w Katyniu

W tym roku przypada 80. rocznica Zbrodni Katyńskiej (fot. materiały prasowe)

Agencja Touch.PR poprowadzi działania komunikacyjne dla Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia na rzecz Upamiętnienia Zbrodni Katyńskiej w ramach projektu „Katyń Pro Memoria. Zapal światło pamięci”.

Celem kampanii jest upamiętnienie poległych w Katyniu, poznanie ich historii oraz zapalenie symbolicznego znicza na portalu umożliwiającym wirtualny spacer po Polskim Cmentarzu Wojennym w Katyniu (katynpromemoria.pl). W tym roku przypada 80. rocznica zbrodni katyńskiej.

Touch.PR ma poprowadzić szeroko zakrojone działania komunikacyjne obejmujące relacje z mediami oraz influencerami, a także działania w mediach społecznościowych. 

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia to instytucja publiczna nadzorowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 06.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.