Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Olga Adamkiewicz przechodzi z BNG do sztabu Szymona Hołowni

Olga Adamkiewicz w ostatnim roku współzarządzała Brand New Galaxy (fot. materiały prasowe)

Olga Adamkiewicz, dotychczas vice president investor relations & business development Brand New Galaxy, odchodzi z firmy i dołącza do sztabu wyborczego Szymona Hołowni. Będzie szefową komunikacji kandydata na prezydenta.

Adamkiewicz wesprze działania sztabu, pracując m.in. z Jackiem Cichockim (szefem sztabu wyborczego), Michałem Koboską (pełnomocnikiem wyborczym), Stanisławem Zakroczymskim (koordynatorem do spraw programowych) oraz z Agnieszką Buczyńską (koordynatorką ogólnopolskiej sieci wolontariatu).

- Dołączyłam do ekipy Szymona, ponieważ jest kandydatem obywatelskim, którego niesamowita energia i zaangażowanie społeczne zadziałało na mnie jak magnes. Nie zdecydowałabym się na taki ruch zawodowy dla żadnego z innych kandydatów na prezydenta – mówi Olga Adamkiewicz.

Przed dołączeniem do sztabu wyborczego Hołowni, Olga Adamkiewicz była jedną z kluczowych osób rozwijających Brand New Galaxy – operującą na arenie międzynarodowej niezależną platformę, integrującą spółki z obszarów marketingu i technologii.

Adamkiewicz w ostatnim roku razem z Kacprem Kłosem (CEO), Michałem Glapińskim (vice president E-commerce) oraz Kubą Krawczykiem (vice president Digital & Comms) współzarządzała Brand New Galaxy. BNG otrzymała nagrodę Debiut Roku 2018, a w 2019 Sukces Roku w corocznym rankingu magazynu "Press". BNG w ostatnim roku podwoiło swoje przychody i znacznie rozbudowało portfolio obsługiwanych firm i marek, wśród których są globalne kontrakty m.in. z Bayer, Coty czy Procter & Gamble. Obecnie w BNG pracuje ponad 300 osób.

Przed Brand New Galaxy Adamkiewicz pełniła funkcję dyrektora marketingu w Jeronimo Martins Drogerie i Farmacje, a wcześniej przez 9 lat związana była z Procter & Gamble. Była też m.in. członkiem rady nadzorczej Fundacji WWF Polska.

(AMS, 14.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.