Dział: INTERNET

Dodano: Luty 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Hirsch rozpoczął współpracę z Business Insiderem i "Forbesem"

Rafał Hirsch z końcem ub.r. zakończył stałą współpracę z "Dziennikiem Gazetą Prawną" (fot. materiały prasowe)

Dziennikarz ekonomiczny Rafał Hirsch został stałym współpracownikiem redakcji serwisu Business Insider i miesięcznika "Forbes" (należących do Ringier Axel Springer Polska). 

- Nadal mogę i będę współdziałać z innymi redakcjami. Współpraca z RAS Polska nie jest na wyłączność - wyjaśnił Rafał Hirsch w rozmowie z "Presserwisem".

Dziennikarz z końcem ubiegłego roku zakończył stałą współpracę z "Dziennikiem Gazetą Prawną", z która był związany przez ostatni rok. Wcześniej pracował w Agorze jako redaktor naczelny Next.gazeta.pl oraz współpracownik radia Tok FM. Jest współtwórcą TVN CNBC. 

Na początku stycznia do redakcji BI dołączyli dziennikarze ekonomiczni Jacek Frączyk i Marcin Lis. Obaj wcześniej pracowali dla Money.pl, podobnie jak obecny redaktor naczelny serwisu Mikołaj Kunica.

Z danych Gemius/PBI wynika, że w grudniu 2019 roku serwis Businessinsider.com.pl odwiedziło 5,69 mln użytkowników (wzrost o 8,17 proc. w porównaniu z listopadem).

(MNI, 05.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.