Temat: Grand Press

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

10 grudnia poznamy Dziennikarza Roku i laureatów Grand Press 2019

Zakończyło się głosowanie na Dziennikarza Roku 2019. Znamy już nominowanych do Grand Press Digital, Grand Press Economy oraz Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego.

Zwycięzcę konkursu Dziennikarz Roku 2019 oraz laureatów nagród Grand Press 2019 poznamy na gali 10 grudnia w Muzeum Polin.

Nagrody Grand Press przyznawane są za najlepsze materiały prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe mijającego roku. Na konkurs wpłynęło w tym roku 850 prac. Do finału przeszło 55 materiałów. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach: News, Dziennikarstwo śledcze, Publicystyka, Reportaż prasowy/internetowy, Reportaż TV/wideo, Reportaż radiowy, Wywiad oraz Dziennikarstwo specjalistyczne.

Do 4 grudnia trwało głosowanie na Dziennikarza Roku 2019. Kandydatów mogły zgłaszać kolegia redakcyjne polskich gazet, czasopism, stacji radiowych i telewizyjnych oraz profesjonalne redakcje internetowe, zatrudniające zawodowych dziennikarzy i mogące okazać wpis do sądowego rejestru dzienników i czasopism sprzed 1 stycznia 2019 roku. Zwycięzcą jest dziennikarz, który w głosowaniu redakcji otrzyma największą liczbę punktów.

Przyznawane są także nagrody specjalne Grand Press. Poznaliśmy już nominowanych do Grand Press Digital, Grand Press Economy oraz Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego.

(CP, 06.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.