Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kilkugodzinna awaria Facebooka, były problemy z logowaniem i publikowaniem

Użytkownicy Facebooka skarżyli się m.in. na problemy z logowaniem i dodawaniem nowych postów (fot. Pixabay.com)

Niektórzy użytkownicy Facebooka, a także należących do niego Instagrama i WhatsAppa w czwartek przez kilka godzin mieli problemy w korzystaniu z tych serwisów. 

Wczoraj użytkownicy skarżyli się m.in na problemy z logowaniem i dodawaniem nowych postów. Biuro prasowe Facebooka przekazało "Presserwisowi", że awaria dotyczyła ich oprogramowania na poziomie centralnym. Na platformie Facebooka przeznaczonej dla programistów awaria została określona jako poważna, jednak firma nie podaje nawet szacunkowej liczby użytkowników, którzy mieli problemy z powodu awarii.

Orientacyjne dane dotyczące zasięgu awarii podaje m.in. serwis Down Detector, gromadzący informacje na podstawie m.in. bezpośrednich zgłoszeń na stronie Downdetector.com i z wpisów na Twitterze. Najwięcej sygnałów o awarii pochodziło ze Stanów Zjednoczonych i Brazylii. Z mniejszą częstotliwością pojawiały się też m.in. w Europie, w tym w Polsce.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MNI, 29.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.