Temat: Grand Press

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kto zostanie Dziennikarzem Roku 2019? Trwa głosowanie

Do 4 grudnia redakcje głosują na Dziennikarza Roku 2019. Wszystkich zwycięzców Grand Press 2019 poznamy 10 grudnia. 

Redakcja magazynu „Press” zakończyła przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Grand Press. W finale znalazło się 55 prac. Jury w trakcie obrad 16-17 listopada wybrało finalistów spośród rekordowej liczby 850 zgłoszonych materiałów dziennikarskich. Zwycięzców poznamy 10 grudnia.

⇒ ZOBACZ TEŻ: 55 prac w finale konkursu Grand Press 2019

Już po raz 23. kolegia redakcyjne polskich mediów wybiorą Dziennikarza Roku. Nagrodę tę może otrzymać tylko osoba fizyczna wykonująca zawód dziennikarza. O wyjątkowości tego tytułu stanowi fakt, że to sami dziennikarze wybierają najlepszą/najlepszego spośród siebie. Jest to jedyne takie wyróżnienie w branży mediów. 

Kandydatów mogą zgłaszać kolegia redakcyjne polskich gazet, czasopism, stacji radiowych i telewizyjnych oraz profesjonalne redakcje internetowe, zatrudniające zawodowych dziennikarzy i mogące okazać wpis do sądowego rejestru dzienników i czasopism sprzed 1 stycznia 2019 roku.

Każda redakcja ma prawo do nominowania od jednego do trzech kandydatów zarówno z mediów ogólnopolskich, jak i lokalnych, przy czym żaden nie może być pracownikiem redakcji nominującej lub redakcji z nią strukturalnie powiązanych.

Zwycięzcą jest dziennikarz, który w głosowaniu redakcji otrzyma największą liczbę punktów. 

Zgłoszenia od redakcji przyjmowane są do 4 grudnia 2019 roku wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez e-mail na adres [email protected]

Każde zgłoszenie jest potwierdzane w ciągu 24 godzin e-mailem zwrotnym. Zgłoszenie bez e-maila potwierdzającego odbiór jest nieważne. 

Szczegóły – w regulaminie konkursu.

⇒ ZOBACZ TEŻ: Mają za sobą dobry rok

Zwycięzcę konkursu Dziennikarz Roku 2019 oraz laureatów nagród Grand Press 2019 poznamy na gali 10 grudnia br. w Muzeum Polin. Zapraszamy redakcje do głosowania!

 

(CP, 19.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.