Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Wnet może starać się o kolejne częstotliwości w dużych miastach

Prezesem Radia Wnet jest Krzysztof Skowroński (screen YouTube/Telewizja wPolsce.pl)

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłasza kolejne konkursy na częstotliwości radiowe, których warunki spełnia Radio Wnet. Tym razem w Lublinie i Bydgoszczy.

Ogłoszenia KRRiT w tej sprawie opublikowano już w "Monitorze Polskim". Częstotliwości 101,1 MHz w Lublinie i 104,4 MHz w Bydgoszczy są przeznaczone dla rozgłośni emitujących audycje informacyjne, publicystyczne o tematyce społeczno-politycznej oraz programy uwzględniające polską tradycję, historię i kulturę. Audycje słowne mają stanowić nie mniej niż 30 proc. tygodniowego czasu nadawania stacji w godz. 6-23.

O nadawanie w Lublinie i Bydgoszczy ubiegać się będą mogli zarówno nadawcy chcący stworzyć nowe radio o takim charakterze, jak i ci, którzy są zainteresowani poszerzeniem zasięgu istniejącej już rozgłośni tego rodzaju. Warunki konkursu spełnia Radio Wnet, nadające od listopada 2018 roku w Warszawie i Krakowie. Rozgłośnia wygrała we wrześniu podobnie sformułowane konkursy na częstotliwości w Szczecinie i Wrocławiu.

Galeria: "Big Brother arena" - jesień 2019

(KOZ, 27.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.