Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Karpińska-Gugała odpowiada za rozwój aplikacji "Gazety Wyborczej"

Aleksandra Karpińska-Gugała dla Agory pracuje od 2015 roku (fot. materiały prasowe)

Aleksandra Karpińska-Gugała 15 kwietnia objęła nowe stanowisko w dziale technologii "Gazety Wyborczej" (Agora SA). Jako product owner zajmuje się przede wszystkim rozwojem aplikacji mobilnych dziennika.

Aleksandra Karpińska-Gugała na nowym stanowisku odpowiada m.in. za wsparcie sprzedaży prenumeraty in-app, prowadzenie badań potrzeb odbiorców oraz testy użyteczności. Współpracę z Agorą rozpoczęła w 2015 roku w dziale projektów specjalnych. W 2017 roku została liderem zespołu lifestylowych projektów z zakresu content marketingu. Od 2018 roku pracuje jako project manager aplikacji mobilnych w zespole IT. Odpowiada za rozwój i utrzymanie aplikacji Wyborcza, Wysokie Obcasy Extra!, Książki. Magazyn do czytania oraz Clou.

(JSX, 18.04.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.