Dział: PRASA

Dodano: Luty 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wysokie Obcasy Praca" zmieniają się w dwumiesięcznik

"Wysokie Obcasy Praca" zadebiutowały na rynku w grudniu 2017 roku

Magazyn "Wysokie Obcasy Praca" (Agora) z kwartalnika zmienia się w dwumiesięcznik. Pierwszy numer w nowej odsłonie dziś ukaże się w sprzedaży.

Jak tłumaczy Joanna Mosiej-Sitek, redaktor naczelna i wydawczyni pisma, zmiana cykliczności wynika z zainteresowania czytelników. Cena magazynu pozostaje bez zmian – 11,99 zł.

Z nowego numeru czytelnicy dowiedzą się m.in., jak efektywnie zarządzać czasem w pracy i łączyć obowiązki zawodowe z rodzinnymi. Bohaterką okładki jest premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern. Wydanie wspiera kampania w prasie (m.in. w "Gazecie Wyborczej", "Newsweeku" i "Wysokich Obcasach Extra"), w internecie (na Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl) i w mediach społecznościowych. Działania promocyjne przygotował zespół marketingu "Wysokich Obcasów".

"Wysokie Obcasy Praca" zadebiutowały na rynku w grudniu 2017 roku. Magazyn jest kontynuacją "IT Girl", wydania specjalnego "Wysokich Obcasów".

(KW, 28.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.